יום שני, 30 בדצמבר 2013

למה חתולים עושים מיאו?
המון אנשים אוהבים חתולים. יש גם הרבה שלא. המון זה יותר מהרבה? אני לא יודע אבל אולי אתם כן.
אני אוהב חתולים אבל לא יותר משבעה בבת אחת כי שבע זה מספיק. מי זוכר את שבעה במכה אחת והחייט של האחים גרים?
לפני כמה ימים התחלנו לדבר בחנות על חתולים ככה סתם  ומתברר שזה נושא שלכל אחד כמעט יש מה להגיד אז גם אני עוד אחד. הראתי תמונות של חתולים מתלהבים מנחש קטן שככה הזדמן לשכונה שלנו והפך לסוג של צעצוע בידי האם החתולה וגוריה המתלמדים. יוסי שחם טוען שזה זעמן המטבעות ושוב חזרנו למטבעות. בסוף זה נגמר באין נחש וזהו. יש לי חבר שרק המילה נחש גורמת לו לעויתות בכל הגוף. פעם אפילו נחרד מהשם חוה ואין לי מושג למה. לא כל חוה היא יערי.
דמיטרי ורומן ישר התלהבו והתחילו מדברים על חתולים ואיך זה ברוסיה ובאוקראינה. דימה הוא חובב חתולים ידוע ופעם כשבאתי לאסוף אותו מהבית ראיתי ליווי של כמה פרטים ובכל הצבעים. החתולים של דימה מדברים רוסית כי העברית שלו קטסטרופה.

חתולי גבעת הסלעים בפעולה כנגד פולש זר

דימה השרברב מסביר
רומן ודימה סיפרו לנו שברוסיה "מתי רוצים קונים דירה חדש, לוקחת חתול יחד איתך ואז אם חתול נכנסת בבית זה טוב. אם חתול הולכת בצד זה סימן לא טוב בכלל וגם אתה צריך הולכת בחזרה ומחפשת דירה אחר. אתה מבינה? חתול גם להרגיש אם מישהו בבית מתה ככה אולי עם חבל ולא רגיל מתי כבר זקן. אתה מבין מה אני אומר?"
אני הבנתי שחתולים ברוסיה יכולים לזהות אם הבית המיועד הוא בסדר. אפילו אם מישהו התאבד ומת באופן לא טבעי.
דימה סקוריק האינסטלטור אולי לא טוב מדברת עברית אבל עבודה של שרברב עושה מצויין, לכן תמיד תזכרו שטוב שיהיה לכם את מספר הטלפון שלו בחרום  0544623806 למרות שהוא תמיד מגיע עם אופניים. העבודה שלו תמיד באחריות ואני לא מקבל על הפירסום הזה הרבה ולכל היותר שקית קפה שחור של עלית 100 גרם שעולה בסופר של נועם כמעט 10 ש"ח ואני יודע שאצלכם זה פחות משמונה. ועוד על דימה השרברב והאספן


מי גונב את ההצגה?
מאז שסנואי הכלב נפרד מאיתנו יש פה חתולים ואני ממש לא קובע. הכל התחיל מאמא אחת שרלילה לא קטנה והרבה חתולים חרמנים שמיצו את אונם. היום יש שבעה שממש לא מוכנים ללכת לשום מקום חוץ מביקורים חפוזים בגן הילדים שממול. תמיד ילדים , חתולים וכלבים גונבים את ההצגה ולא בהכרח בסדר הזה. מעולם גם לא הוגשה תלונה במשטרה ולכן התופעה נמשכת ולא ממוגרת. הבנתי שזה קורה בכל העולם.
מה הוא עושה לי בדיוק?
החתול הג'ינג'י הוא כנראה המיוחד שבהם כי הוא תמיד רוצה להיות איתנו. מתי שנמאס לו הוא הולך. הוא יודע לאתר את נקודות החולשה ולכן הוא המיוחס והמתמסר ביותר. כשירצה יישן איתנו ויראה טלוויזיה ועוד דברים. כל הזמן הוא עושה מיאו כאילו רוצה לשוחח איתנו ללא הפסק.
בלילה יש לו הרגל מאד מיוחד ואני חייב את עזרת המבינים בנושא. ג'ינג'י נוהג להגיע אלי וללקק לי את הראש וזה מתחיל בדרך כלל ליד האוזניים והוא ממש מרטיב לי את כל הראש. הלשון שלו מחוספסת וזו הרגשה מעט מוזרה אבל גם נעימה. לעיתים נראה שהוא באטרף ממש עד שהוא לא גומר לקרצף לי את כל הגולגולת. כשאני מסתכל עליו ומפסיק אותו הוא בוהה בי ושוב מיאו. נראה לי שמתחילה להיות פה בעיה. כל הניסיונות שלי להפנות אותו למקומות אחרים נתקלים בסרוב.חתולי האי מאן והמטבעות
האי מאן הוא אי מאד נחמד ומעולם לא הייתי בו כמו עוד המון מקומות בעולם. האי מאן מוכר לאספני המטבעות והבולים  כאי החתולים ויש לו כמה הנפקות בנושא חתולים ומכמה מתכות.
יש לאי הזה אפילו חתול יחודי בלי זנב ועם הרבה סיפורים. על המנקס מהאי מאן


תגובה 1:

  1. הי יעקב, אפשר לראות תמונה של טול?
    wwwooossshhh אוי סליחה

    השבמחק